אז אתם בטח שואלים את עצמכם מי אנחנו?

נעים מאוד, אנחנו גל אביב ושגיא ואנחנו יזמים צעירים בשנות ה30 לחיינו. לפני 3 שנים הספייקבול נכנס לחיינו בסערה כשחבר מחו”ל הגיע עם ערכה. מאז איגדנו את הקהילה הישראלית סביב ספייקבול ושיחקנו כמעט בכל שבוע במשך 3 שנים. הבשורה הלכה וגדלה והפכה לקהילה עם מאות אנשים שמשחקים את המשחק הזה שהפך לנו את החיים. עם הזמן הבנו מחברים שהדרך היחידה להזמין את המשחק הוא בעלות ממש גבוהה בגלל שההזמנה נעשתה ישירות מהחנות האמריקאית, עם עלויות שילוח מטורפות.

לפני כשנה הרמנו את הכפפה והיינו הראשונים ליצור קשר עם היצרן של המוצר, והתחלנו להזמין כמויות קטנות כדי למכור לחברים ומכרים שרצו ערכה במחיר שפוי. כשהבנו שהקהילה נהפכת להיות עניין רציני כמו היום, החלטנו להקים ש.א.ג משחקים בע”מ, חברה שתייבא את המוצר לישראל באופן רשמי ובלעדי כדי לאפשר לכם להינות משירות לקוחות, מוצרים במחירים שפויים, אססוריז, אחריות למוצרי ספייקבול, ניהול קהילה ברמה גבוה, יזמות טורנירים ותכנית שגרירים פעילה ויעילה.

אנחנו שמחים להיות הפנים של המשחק ששינה את חיינו לפני 3 שנים ושמשנה את חייהם של עוד אנשים רבים. אחד המטרות הגדולות שלנו בייבוא ספייקבול לישראל הוא מתן ערך קהילתי במספר מישורים:

  • אנחנו פועלים בבתי ספר ובחינוך כדי לייצר לילדים משחק ספורט חדשני וחברתי, בעולם של מסכים וניכור חברתי. אנחנו גאים לומר שספייקבול לאט לאט מוטמע בתוך בתי הספר וזוכה לאהדה ענקית מצד צוותי המורים ומצד התלמידים.
  • ניהול ויזמות של טורנירים ומשחקים שבועיים כדי לייצר קהילה חזקה ופעילה סביב המשחק. רוצים להצטרף? זה קורה ממש פה: XX
  • 10% מהכנסות ספייקבול נתרמות לעמותת עמיח”י – עמותה המעניקה לבעלי מוגבלויות בחברה הישראלית כלים לחיים עצמאיים ופעילים בסביבה תומכת.